Dámské peněženky

První peněženku jsme dostali v útlém věku, odkládali jsme si do ní drobné a její vytažení z kapsy se vždy stávalo významně radostnou událostí. Peněženka je součástí našeho každodenního života a využíváme ji častěji, než si častokrát uvědomujeme. Ať už jste konzervativní nebo milujete barvy, jste romantička, zda upřednostňujete praktičnost před vzhledem, pro každou z Vás se najde ta správná peněženka.

I když je u některých žen věčně prázdná a v mnoha případech je v ní dost velký průvan, i tak je dámská peněženka neodmyslitelným doplňkem každé ženy. Peněženka není vhodná jen pro peníze, ale i na desítky různých více či méně důležitých karet a dokladů, které běžně nosíme s sebou. Výběr dámské peněženky o Vás může napovědět mnohé detaily, i když si to možná při její koupi příliš neuvědomujete.

Jak si vybrat dámskou peněženku?

V současnosti je na trhu obrovské množství peněženek. Některé se Vám zdají hezčí, jiné zase příliš nevkusné. Malé, velké, kožené či nekožené, textilní, barevné nebo například i dámské peněženky do kočárku. Je jich opravdu hodně, ale vybrat byste si měli pravděpodobně jen jednu. Proč? Určitě se vám nebude chtít neustále překládat všechny kartičky a doklady, ale i peníze z jedné do druhé. O velikosti často rozhoduje obsah v peněžence – tedy co všechno plánujete mít v takové dámské peněžence jako dámském doplňku.

Jak chcete uzavírat dámskou peněženku?

Peněženku, ale i mincovník můžete uzavírat pomocí patentu, zipu, ale i kovové spony. Výběr netřeba podceňovat, protože dámskou peněženku budete používat dennodenně a to hned několikrát. Při mincovníku máte na výběr klasický s jednou přihrádkou, ale i dvěma či více v závislosti na jeho velikosti