Category Archives: Uncategorized

Pořiďte si novou pánskou bundu

Pánové, máte na každé roční období vhodnou bundu, nebo byste si potřebovali nějakou koupit? A na jaké roční období? Mnohé pánské bundy vám umožní vybrat si, ať už jsou vaše nároky sebevětší. Když už jsme „naťukli“ to roční období, začněme u něj.

Pánské zimní bundy musí být hlavně z kvalitního hřejivého materiálu. Ostatní je na vás. Sami si zvolte, jestli chcete sportovnější či elegantnější model, jakou barvu, střih atd. Stejně jako bundy na jakékoliv období,...

Read more

Dámské peněženky

První peněženku jsme dostali v útlém věku, odkládali jsme si do ní drobné a její vytažení z kapsy se vždy stávalo významně radostnou událostí. Peněženka je součástí našeho každodenního života a využíváme ji častěji, než si častokrát uvědomujeme. Ať už jste konzervativní nebo milujete barvy, jste romantička, zda upřednostňujete praktičnost před vzhledem, pro každou z Vás se najde ta správná peněženka.

I když je u některých žen věčně prázdná a v mnoha případech je...

Read more

Může antikoncepce opravdu způsobit smrt?

Nové druhy zvyšují riziko krevních sraženin!

Odborníci žádají přehodnocení bezpečnosti nových forem antikoncepce. Tvrdí, že může mít dlouhodobé důsledky na ženské zdraví, dokonce může ohrozit i život ženy. Podle agentury Reuters vládní vědci ve Washingtonu odmítli možnost, aby byly “tablety po” k dispozici ženám různých věkových kategorií bez lékařského předpisu.

Odborníci také doporučili revidovat informativní štítky na nejprodávanějších antikoncepčních...

Read more

Jak si vybrat ten správný kočárek?

Jak si vybrat ten správný kočárek?

Doba, kdy se čekalo v řadě na kočárky, je už dávno za námi. Dnešní trh je zahlcený spoustou kočárků, ale jak vybrat ten nejvhodnější pro mou ratolest? Tak, jako při koupi auta, je nutné zvážit několik kritérií. Bude to přece “vozidlo” pro vaše děťátko. Tříkolový nebo čtyřkolový? Hluboký nebo kombinovaný? Kočárek si nevybíráme na týden, ale na několik měsíců či let. Cena kočárku není zanedbatelná částka, proto je důležité...

Read more